10 Nisan 2013 #1734153

Akbank Reklam Aramaları!

Akbank tarafından reklam için defalarca arandım. Telesekreter taksitli nakit avansı fırsatları hakkında bilgi veriyor ve daha sonra ilgileniyorsanız şuna ilgilenmiyorsanız şuna basın diyerek konuşmayı sonlandırıyor.


Tüm mesajın bitip ilgilenmiyorum cevabı vererek konuşmayı sonlandırmayı, mesaj bitmeden yarıda kesmeyi, hatta sırf müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için evet ilgileniyorum tuşuna basmak da dahil her yolu denedim.


Müşteri temsilcisi ile görüşmemde bu reklam aramalarından rahatsızlık duyduğumu ve bir daha katiyen aranmak istemediğimi belirtmeme rağmen hala aranmaya devam ediyorum. Bunun biran önce sonlanmasını rica ediyorum.

Suat 21 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön