14 Şubat 2013

Akbank Referans Mektubu Ücreti!

Yurtdışına çıkmak için banka hesabımda olan parayı yazması için 08.02.2013 tarihinde Gebze şubesine gittim. Hesabımın Cevizli Şubesinde olduğundan o şubeden yazıyı talep ettiklerini bildirdiler. 11.08.2013 tarihinde yazıyı Gebzeden gidip aldım. Bana herhangi birşey söylenmemesine rağmen hesabımdan Referans Mektubu Ücreti adı altında 95 TL çekilmiş olduğunu 14.02.2013 tarihinde internet bankacılığından hesap hareketlerimi kontrol ederken öğrendim.


Müşteri hizmetlerini aradım fakat Cevizli şubesine yönlendirdiler onlar da Gebze şubesine.Sonuç
alamadım. Şahsıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadan böyle bir olay karşısında mağdur olduğumu düşünüyorum ve paramın geri iade edilmesini istiyorum.

Uğur 196 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön