09 Nisan 2013 #1732613

Akbank Reddi Miras Yaptığım Halde Maaşıma Haciz Konuyor!

Ben bu Akbank'la olan sorunumu bir türlü halledemedim. Babam vefat etti ben reddi miras yaptım. Dava kapandı ama Akbank parayı mı seviyor artık bilmem haberimiz olmadan tekrar dava açılıyor adıma. Kapatılmış ve reddi miras konmuş davanın borcuna tekrar bize gönderiyor. Maaşıma el koyuyor. Böyle birşey olamaz.


Bütün sosyal medyada paylaşacağım. Akbank kredi ve kredi kartı vb. işlemler için çok iyi referans oldu bu durum. Ayrıca savcılığa ve gerekli her yerde bunu bildireceğim. Her türlü ortamda ve facebook, twitterdaki tanıdıklarıma da aynı şekilde beyan etmelerini söyledim ve söyleyeceğimde daha.

Mehmet 169 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Nisan 2013

    Ayrica maaşimin bir kısmına el konmuştur. Reddi miras dilekçem olmasına rağmen bu nasıl oluyor

  • Akbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön