20 Ocak 2014 #2246174

Akbank Rahatsız Edici Mesaj

Akbank'la ezelden beri hiçbir ilişkim olmamasına rağmen "Akbank Direk Şifreniz" ile başlayan mesajlar geliyor, 444'lü numaralarını aradım ve rahatsızlığımı bildirdim, hanımefendi de bana "Akbank" şubesine gitmek zorunda olduğumu söyledi. Ben mesajınızı okumak dahi istemiyorum, bana akbank şubesine git diyorlar, bu nedir? Sonrasında annemin kızlık soyadından harf istedi, ben hala laf anlamaz personeline kaydettirmediğimi anlatmaya çalıştım.


Çaresiz söyledim ve tutmadı tabi ki, orada 6 harfli görünüyor. Ancak benim annemin kızlık soyadı 4 harfli, bu nasıl bir bankadır? Biri benim adıma işlem mi yapmaya çalışıyor? Akbank şubesine gitmek zorunda değilim, kendi hatalarını düzeltsinler.

Selçuk 75 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön