15 Nisan 2016

Akbank Radar Yenibosna Şubesi Personelin Hataları ve Yanlış Tutumları

Akbank Radar Yenibosna Şubesi, tekstil şirketimizi maddi zarara uğrattığı gibi personeli de
saygsızlıkta sınır tanımamaktadır. Müşteri Temsilcimiz Y********* hatalarıyla şirketimizi sıkıntıya sokacak durumları yaşatmış ve müdürü O*********** de göz yummuştur. Doğrudan borçlandırma sistemi hesabımızın kapatılmasına ilişkin hem e-mail hem de faks ile talimat göndermemize rağmen kapatmamışlar ve sonradan mahkemelik olduğumuz Petrol şirketi bu hesaptan izinsiz 8.900 TL çekmiştir. Şu an bile tüm hesaplarımızı kapatın dememize rağmen yok ‘’ödenmemiş çekiniz var’’ yok ‘’10 TL eksik kalmış yatırın’’ diyerek saçma bahanelerle oyalamaktadırlar.

Kadir 89 Okunma

Cevaplar

  • Kadir29 Haziran 2016

    Böyle ciddiyetsiz rezil bir banka daha olamaz. Bu şikayeti bile yazalı 2.5 ay olmuş. Bugün arayıp diyorlar ki 40 TL yatırın hesabınızı kapatalım. Ayrıca hesaba göndermeyin elden getirin yoksa hesap işletim ücreti alırız diyorlar.

  • Kadir15 Nisan 2016

    Sanki çok ilgileniyormuş gibi cevap yazmışsınız. ''Bize Ulaşın'' formu ile de size ulaştım ama müşteri hizmetlerinizden bir dönüş olmadı o yüzden bu siteye yazdım zaten. Başkaları da görsün aynı sıkıntıları yaşamasın diye.

  • Akbank Temsilcisi15 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön