01 Mayıs 2013

Akbank Pozitif Ayrımcılık!

30, 04, 2013 tarihinde Akbank Tuzla şubesine gittim. Saat 17:30 olduğundan banka güvenlik personeli içeriden eliyle işaret yaparak kapandığını söyledi. O arada telefonum çaldığı için bankanın kapısının yanında konuşmaya başladım. Saat 17:37 idi bankanın kapısına alımlı dikkat çekici bayan geldi. Bankanın kapı camına vurarak işaret etti. Güvenlik kapının kilidini açtı bayanı içeri aldı. Gişeden işlem yaptırdı ve çıktı.

Banka yetkililerine soruyorum; Pozitif ayrımcılık niye alımlı bir bayan olunca niye kabul ediyorsunuz? Banka personelinizin kadınlara karşı zaaflarımı var? İnsanlar Akbank'a güvenerek işlem yaptırmaya karısını kızını gönderemeyecek mi? Yoksa hitap edilen müşterileriniz sadece bayan mı?

Arif 52 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön