23 Haziran 2017
Yorum Yap
#8678976

Akbank Pos İşlemsizlik Ücreti Diye Habersiz Kesinti Yaptı!

2014 yılında Akbank'a ait bir pos cihazım vardı. Bu pos cihazını ne kadar kapatmak istesemde şehir dışına gittiğim için kapatamadım. Posun bağlı olduğu şube dışında farklı şubeden kapatma talebinde bulundum. Beni kendi şubenize gidin diye başlarından salmasını biliyorlar. Gün geçti bende kendi şubeme gidip pos cihazını iptal ettiremedim. Aradan zaman geçti ve ansızın maaş hesabımdan neredeyse maaşımın tamamını kestiler; pos işlemsizlik ücreti diye.


Şimdi ben şunu sorarım; farklı şube diye pos cihazını kapatmayanlar, posun bulunduğu şube Ankara 'da benim maaş hesabım Denizli'de nasıl kesersin? Ticari hesapta değil, ansızın, haberim olmadan kesiyorlar ve mağdur ediyorlar. Benim bildiğim ticari hesap borçlandırılır. Bende bankacıydım ve böyle saçma sapan kesintiler anca burada olur. Bana cevaplarıda çözüm bulucu değil. Personellerinizi iyi eğitin ve müşterilerinizde memnun değil.

Kubilay 1.757 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi23 Haziran 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler