06 Kasım 2013

Akbank Pos Cihazımı İptal Etti!

Bankacılığın sözlük anlamı " itibarlı tüccardır " ancak Akbank öyle bir şey yaptı ki, yıllarca emek verdiğim işimi alt üst etme noktasına getirdi. Pos cihazımı, sözde" sahte ürün satışı nedeniyle fesh " açıklamasıyla iptal etmiş, birde bu gerçek olmayan istihbaratı diğer bankalar ile paylaşmıştır.


Diğer bankalarda bu istihbarata dayanarak çalıştığımız fiziki ve sanal posların iptal olmasına neden olmuştur. İddaa edilen husus tamamiyle gerçek dışıdır. İş yerimizde hiç bir şekilde sahte ürün satışını bırakın, biz yasalarla mevzuatlarla tam uyumlu çalışan ve yetkili bir satış bayisiyiz.

Bülent 188 Okunma

Cevaplar

 • Bülent19 Kasım 2013

  hala tarafıma hiçbir dönüş ve bilgilendirme yapılamamıştır. Hukuksuzluk diz boyu..

 • Bülent10 Kasım 2013

  haklı olduğum ve hukuk ve ahlak dışı olan akbank tutumu ıle yaptığım şikayete gulerdir cevap alamadığım gibi muhattap dahi bulamamaktayım. şikayetime ilişkin hiçbir geri bildirim olmamıştır. Hala şikayet için bize şurdan burdan ulaşın yazıyorsunuz !!! Önce tüketiciye saygılı olmayı sonrasa ahlaklı iş yapmayı denemelisiniz.

 • Bülent10 Kasım 2013

  haklı olduğum ve hukuk ve ahlak dışı olan akbank tutumu ıle yaptığım şikayete gulerdir cevap alamadığım gibi muhattap dahi bulamamaktayım. şikayetime ilişkin hiçbir geri bildirim olmamıştır.

 • Akbank Temsilcisi06 Kasım 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön