16 Nisan 2013 #1744060

Akbank POS Cihazımı İptal Etmedi!

Akbank Balıkesir akıncılar şubesinden pos cihazı almıştık ve o şube ile çalışıyorduk 2012 nin 12 ayında poslarımın iptali için şubeye gittim ve tamam iptal ederiz siz gidebilirsiniz dendi ve 12 aydan beri 4 aydır hesabıma her yatan paradan pos ücreti kesilmeye devam etti. Akbank şubesine gittim ve oradaki beyefendi den aldığım yanıt unutmuşuz oldu.


Nasıl unutulur anlam veremedim tekrar iptalini istedim biz yapamıyoruz dedi bi numara verdi aradık oda şubeden iptal ettireceksiniz dendi neyse çok uzattım bizim işlem hala halledilemedi. bu kadar ilgisizlik olmaz. Akbank tüm poslarımı iptalini ve posları kullanmadığım halde çekilen paralarımın geri iadesini istiyorum.

Erdi 159 Okunma

Cevaplar

  • Erdi19 Nisan 2013

    hala daha ulaşım sağlanmadı

  • Erdi16 Nisan 2013

    pos makinaları bende değil ben 12 ayda akıncılar şubesine iade etmiştim pos makinalarını. pos makinaları akbank akıncılar şubesine 2012 nin 12 ayında iade edilmiş olup hala poslarım acık görunup hesabımdan para kesiliyor.

  • Akbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön