19 Mart 2013 #1694451

Akbank Poliçem Hala İptal Edilmemiş!

Konut kredimi kapattım. Konut kredisine bağlı bulunan poliçenizin iptali için B. beye yönlendirdiler B. bey o gün şubede olmadığı için bana fax numarasını verdiler. Ben de poliçelerimin iptalini istediğime dair faxı gönderdim. Ama bana hiç kimse dönmedi. B. beyi aradım çok yoğunum numaranızı bırakın ben ararım dedi ve dönmedi.


Aynı günün akşamı tekrar ulaştım. Bana faxınızı aldım 2013 yılına ait poliçeniz olmadığı için dönmedim dedi. Tavrı çok çirkindi. İçim rahat etmediği için Aksigorta yı aradım onlarda konut kredinize bağlı poliçenizi şubeden kapattırın dediler. Ertesi gün B. beye tekrar uğradım evet poliçeniz varmış ben hallettim dedi ama hala iptal edilmemiş.

Filiz 30 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön