05 Mayıs 2014 #2432727

Akbank Personelinin Kaba Davranışı

Akbank Yusufpaşa şubesinde çalışan, gişede görevli çalışanların son derece kaba, son derece bilgisiz ve haddini aşan konuşmalar yapması, kim olduklarını unutup oradaki görevlerinin ne olduğunu bilmeyen, tamamen mahalle bakkalı gibi çalışan, müşterilerine hiçbir şekilde doğru bilgi vermeyen, imzaladığım 3.şahıs para yatırması için aldıkları komisyondan muaf kağıdı olmasına rağmen komisyon istemeleri, nereye şikayet ediyorsanız edin tavırları ve akılları sıra karşısındaki kişilere zekaları kadar laf yetiştirmeye çalışan elemanlarının bulunması Akbank bankasının ne denli kurumsal firma olduğunun göstergesidir. Fatih tüketici mahkemsine dava açılmıştır.

Birol 161 Okunma

Cevaplar

  • Birol05 Mayıs 2014

    Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. işlerinizi düzgün halletseydiniz birçok insan doğrudan size ulaşır ayıplarınız da ortaya dökülmezdi.insanları kandırmakla,yetersiz eğitimle amacı elbette sırf para olan bir kurumun insana saygı göstermesini düşünmüyorum.Tüm şikayetlerimi herkesin görebileceği yerlerden yapma tercihimi kullanacağım.Amacı para kazanmak olan kurumların işveren yani müşterilerine saygısız tavırları ve insanı inek gibi görüp sağma peşinden koşan kurum/kişileri elbette siz umursamasanızda buradaki binlerce kişi kötü bir firmanın ayyuk'a çıkmasına karşılıksız kalmayacaktır.kredi kartımı iptal ettirdim birçok hespları kapadın bir hesabım kaldı hisse senetlerimi toparlayıp o hesabıda kapatacağım.tabii ki tanıdıklarımında.

  • Akbank Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön