30 Ocak 2014 #2266086

Akbank Personeli Yüzünden 3 Saatim Boşa Gitti

Akbank Atm kartımın kayıp olması nedeni ile 07.01.2014 tarihinde vezneden para çekmek üzere sıra numarası aldım. Saat 11.00 tek vezne çalıştığından sıra çok yavaş ilerliyor işim nedeni ile 12.00 ayrıldım ve bir çok kişi vardı önümde. 13.30' da tekrar bankaya geldiğimde iki kişi geçmişti sıramın üzerinden A** Y** derdimi anlatmaya fırsat vermeden sıra numarası al dedi. Tekrar aldım saat 14.00 oldu sıra geldiğinde hesabımın kapalı olduğunu müşteri hizmetleriyle görüşmemi söylediler.


Aradım telefondaki bayan ne dese, herhangi bir şubemizden yapabilirsiniz . Ben zaten bankada olduğumu söyleyince banka çalışanı ile görüşmek istedi içeri seslendiğimde tenezzül edip cevap veren bile olmadı. Bağırınca banka müdürü olduğunu söyleyen bir bayan geldi, müşteri hizmetleri ile görüştü ve bankadan hallettiler. Boşa geçen 3 saat hesabı kime sorulmalı. Ya bu işi bilmiyorlar yada başkalarına güveniyorlar. Zira dışarıda bu iş için bekleyen yüzlerce insan var.

Yasemin 196 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön