06 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2433295

Akbank Personeli Çok Umursamaz!

Umursamazlık Antalya Akdeniz San.Sitesi Akbank Şubesinin gişedeki 2 bayan görevliye kalıcı olarak sirayet etmiş devlet çalışanları bile bunlardan daha çalışkan ve daha sorun çözme odaklı. Neden bekliyoruz dediğimizde biri oradan azarlıyor, diğer bayan öbür taraftan müşterilerde beklemekten görevlilere çıkıştığında beklemek istemeyen gitsin diyerek resmen kovuyor.


Neyse baktılar sorun çıkmaya başladı biri diyor ki çok bekleyen varsa gelsin. Kimin çok beklediğini nereden biliyorsun baştan geçsene gişeye bizi sinir ettiler. Evet banka müşteriniz değiliz ama Akbank mı artık asla! Nitekim sinir küpü olup paramızı çekemeden bankadan ayrıldık. YSK bir başka banka ile anlaşmalı bence.

Hasan 182 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler