16 Nisan 2013 #1746574

Akbank Personel Tutumu!

Akbank Mevlana şubesinden çektiğim kredime maaş gün değişmesi sebebiyle yaklaşık 10 gün gecikmeli ödemeler yapmaktayım.Banka otomatik bloke yapmakta ve parayı gönderdiğimde de gün sonunda krediye aktarmakta ayrıca kredi ödemesi manuel gerçekleştirilmemekte. Dün bu ay ki krediyi de gönderdikten sonra Akbank CallCenter tarafından aranarak 2 ay gecikmeye girdiğim söylendiğinde hesapları kontrol etmelerini istedim.


Gecikmemin kalmadığını ancak daha önceki gecikmenin 80 kuruşluk bir bakiye yüzünden gerçekleştiğini ve takip etmesi gerekenin ben olduğunu kaba bir şekilde söyledi. Kurumsal bir banka bu tür durumlarda nasıl müşterisini bilgilendirmez ve diğer birimlerle bu kadar kopuk bir iletişim olur.

Bayram 127 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön