17 Nisan 2013 #1748841

Akbank Personel Hesap Bilgilerimi Başkasına Vermiş!

Yaklaşık 2009 yılından beri Akbank müşterinizim Rize'den yalnız özellikle ve özellikle pazar şubesi ve çayeli şubesi personeli tam bir fiyasko. Rize merkez şubenizden bahsetmiyorum istesem size yüklü bir meblağ dava bile açardım ama açmadım. Rize şubenizde M. isimli çalışanınız bütün banka bilgilerimi çalıştığım kurumun sekreterine ilişkileri iyi olduğu için vermiş ve bu benim iş yerimde bayağı bir zor durumda kalmama sebep oldu.


Kredi kullandığım ya da hesabıma giren çıkan para bilgilerini babama bile veremezken sizin çalışanınız bunu kurum sekreterine vermiş bu nasıl bir anlayıştır. gizlilik nerde masalarına dökülmüş hesaplarım resmen.

Özlem 98 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön