25 Nisan 2013 #1762759

Akbank Personel Davranışından Şikayetçiyim!

24. 04. 2012 2de Akbank'ın İzmir - Manavkuyu şubesine gittim. Bankada müşteri ilişkileri yöneticisiyle görüşecektim. Banka öğlen açık olmasına rağmen benimle ilgilenicek bir personel yoktu. Nöbetçi diye bir gişe elemanı bırakmışlar. Müşterinin işini halledemiyorsa ne yarar o nöbetçilik. sadece personeller yemekte demek için mi koymuşlar onu oraya. Ki Manavkuyu şubesi çoğunlukla iş yerlerinin olduğu bir semtte ve insanlar işlerini halletmek için öğle tatillerinde kullanıyorlar o şubeleri.


Üstüne üstlük bir de gişe personelinin terbiyesizce cevapları! Madem öğlen açık banka diyorsunuz. Öğlen gittiğimizde de işimizi halledebilecek bir personel bulundurun şubelerinizde!.

Gözde 46 Okunma

Cevaplar

  • Gözde28 Ocak 2014

    akbank şikayetime çözüm bulmadı ki

  • Akbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön