06 Eylül 2013
Yorum Yap
#1996387

Akbank Paypal ile Yapılan Ödemelerde Habersiz Komisyon Aldı!

Gittiğidiyor.com'dan alış veriş yaptım. Ödeme aracı olarak Kredi kartı ve Paypal seçeneği vardı. Bende Kredi kartı bilgilerini doldurmak yerine kolay yoldan PayPal Türkiye ile ödeme yapmak istedim. Satın aldığım tutarı ve Paypal TR'den Kredi kartı çekilen tutarı kontrol ettim. Her ikisi de aynı rakamdı 77,99 TL.


Akbank'a bilgi versin diye 3 ödediğim için 50 TL ve üzeri alışverişlerimde telefonuma mesaj geliyor. Yukarıda bahsettiğim tutar yerine 80,12 TL çekilmişti. Akbank aradım bana alışveriş yaptığınız firmayı arayın onlar almıştır dedi. Sonra Paypal TR aradım bana Akbank'ın firmalarını yurt dışı gibi gösterip komisyon aldığını söyledi. Akbank haber vermeden haksız yere bizden fazla para alıyor.

Orhan 73 Okunma

Cevaplar

  • Orhan09 Eylül 2013

    Saygısız ve otomtik bir cevap Cözüm her zamanki gibi yok

  • Akbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler