12 Eylül 2013 #2007055

Akbank Pasaport Harcını Bilmeyen Personelin Davranışı!

İzmir Basmane Şubesi'ne dün 10 yıllık pasaport harcını yatırdık, toplamda 513 TL yerine 585 TL ücret alındı. Ertesi gün pasaport müdürlüğüne gittiğimizde , bu şekilde işlem yapamayacaklarını makbuzda 513 TL olması gerektiğini belirtilerek işlem yapılmadı. Bunun üzerine şubeye gidip işlemin düzeltilmesini istedim. Düzeltilmedi.


Bunun üzerine kamera kayıtlarından incelenmesini istediğim , çok yakışıksız bir tutumla karşılaştım. R** isimli bayan öyle agresif tutuma girdi, öyle yüksek sesle beni azarladı ki. Maddi ve manevi dava açmayı düşünüyorum, fakat burada belirtmek istedim. Bu kadar basit bir işlemi dahi müşterinin hatası addedip kenara koydu Akbank.

Visam 44 Okunma

Cevaplar

  • Visam12 Eylül 2013

    Şikayetime vereceğiniz başka bir cevap olmadığını biliyordum zaten. Umuma açık bir alanda şikayetinizin edilmesinden rahatsızlık duymanız olası ama bunu bu kadar net söyleyebilmeniz ilginç. Genel müdürülüğünüze de gerekli şikayeti yaptım zaten.

  • Akbank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön