05 Şubat 2016

Akbank Paramı İade Etmiyor!

29.01.2016 tarihinde Akbank hesabımdan iş bankasındaki bir şirket hesabına para gönderdim ancak şahıs adına gönderdiğim için para havuzda kaldı ve tarafıma iade edileceği söylendi. Ancak yaklaşık 7 gün olmasına rağmen hala ama hala hesabıma geçmedi. Lütfen yardımcı olun, yüklü bir meblağ çünkü ve inanılmaz aciliyet taşımaktadır.

Rabia 87 Okunma

Cevaplar

 • Rabia09 Şubat 2016

  29.01.2016 tarihinde bireysel müşteri temsilcisine gidip söylediğim hesap numarasına EFT yaptığım halde, hALA ve hala elden çekim yaptığım söylenip, o paranın ben elden 13.000 çekmişim de gidip bankamatikten O hesaba yatırmışım gibi bir algı yaratılıyor. Öyle olsa bile ki asla olmadı öyle bir şey, o para yanlış isim ile gönderdiğim için yine dönüp dolaşıp benim hesabıma yatardı. çünkü karşı tarafa gittiğine ve isim uyuşmazlığından aynı gün iade edildiğine dair elimizde veri bulunuyor. Param ortada yok ve akıbeti belli değil. Sürekli benim hatammış gibi yansıtılarak paranın üzerine yatılmaya çalışılıyor. Delirmek üzereyim, lütfen çözün şu karmaşayı.

 • Rabia08 Şubat 2016

  Bugün eşim ile bizzat giderek durumu çözdük. İade havuzunda kalan parayı sadece şube görebiliyormuş dediler. 10 saniyede hesabıma tekrar aktardılar, 12 gündür bekliyorduk bir de. Bu ilk ve son çalışmam idi bankanızla. Mağduriyetimi mahcubiyet olarak algılamadığınız için en kısa zamanda ayrılacağım bankanızdan.

 • Rabia08 Şubat 2016

  29.01.2016 tarihinde bireysel müşteri temsilcisine gidip söylediğim hesap numarasına EFT yaptığım halde, hALA ve hala elden çekim yaptığım söylenip, o paranın ben elden 13.000 çekmişim de gidip bankamatikten O hesaba yatırmışım gibi bir algı yaratılıyor. öyle olsa bile ki asla olmadı öyle bir şey, o para yanlış isim ile gönderdiğim için yine dönüp dolaşıp benim hesabıma yatardı. çünkü karşı tarafa gittiğine ve isim uyuşmazlığından aynı gün iade edildiğine dair elimizde veri bulunuyor. yüksek ihtimalle Akbank İstanbul Kartal şubesi'ndeki bireysel müşteri temsilcisi personel bu işlemi yanlış bir şekilde sisteme girdi ve bu durumlar yaşandı. lütfen çözünüz!

 • Akbank Temsilcisi05 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön