25 Mart 2013

Akbank Paramı Geri Ödemiyor!

Akbank İzmir Konak şubeden kullanmış olduğum iki adet tüketici kredilerini erken ödeme yaparak kapattığım halde hayat sigortalarından kalan ve iade etmek zorunda oldukları bedelleri 45-50 gündür ödememektedirler. O şube senin bu şube senin dolaştırıyorlar sonuç yok. Parayı alırken iyide verirken neden bu kadar zorlanıyorlar anlamıyorum. Eğer çözüm üretmezler ise konuyu sürekli gündemde tutacağım.

Burçin 31 Okunma

Cevaplar

  • Burçin29 Mart 2013

    kesinlikle ilgilenilmemiştir. matbu bir cevap hazırlamışlar herkese aynı şeyi yazıyorlar hiç inandırıcı değil. arkadaş ne biçim bi ticari anlayışınız var anlamıyorum...küçücük bir sinek yüzünden koskoca tencere berbat oluyor.. incelemenizi bitirin ve talebimi yerine getirin lütfen..

  • Akbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön