01 Nisan 2013

Akbank Param Yok Oldu!

12 Şubat 2013 tarihinde Kadıköy Çatalçeşme ATM'sinden kredi kartı borcum için 600 TL yatırdım ve makbuzumu aldım. Fakat 1 ay sonra paranın yatırılmadığı ile ilgili bankamdan uyarı geldi. Maalesef bu süre zarfında ATM'nin verdiği fişi muhafaza etmedim. Konuyla ilgili bankama şikayette bulundum ve 3-4 gün sonra şikayetimin olumsuz sonuçlandığına dair bir mesaj aldım.


Çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede bana savcılığa suç duyurusunda bulunmam tavsiye edildi. Talep etmeme rağmen şikayetimle ilgili ATM kamera kayıtları izlenmedi ve bana yardımcı olunmadı. Akbank'da ne yazık ki muhatap bulamıyorum. Yok edilen paramın iadesini istiyorum.

Selamet 63 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön