20 Nisan 2013 #1754127

Akbank Param Hesaba Geçmedi!

Nesine hesabıma para yatırdım fakat param hesaba daha geçmedi. Nesine destekle iletişime geçtim fakat bankayla görüşme devam ediyor demekte. ATM kodu falan hepsi yazıyor. Dekont falan da gönderdim ama neredeyse 1 ay olacak ama hiç kimse ilgilenmiyor. Artık paramın hesaba geçmesini rica ederim.

Efkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Efkan26 Nisan 2013

    1 hafta geçti daha hiç kimse dönüş yapmadı. Benim 20 liramlamı zengin olacaksınız. Hem akbank ın hem de nesine nin yaptığı ayıp. Elimde dekont var resmini çektim gönderdim tam 1 ay oldu para hesaba geçmedi. Allah tan 100 lira yatırmadım. Yatırsam ne olurdu acaba. Yapılan ayıp.

  • Akbank Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön