15 Aralık 2016
#7222064

Akbank Para Sıkışması!

06.12.2016 tarihinde Ankara Keçiören ana sokaktaki ATM'den saat 15:05: 410 Lira yatırmaya çalıştım ama 50 lirayı kabul etmedi 360 Lira kabul etti 50 Lirayı iade etti. Tekrar yerleştirdim 50 Lirayı bu sefer parayı ne iade etti ne de okudu. Müşteri hizmetlerini arayıp para sıkışması talebi açtırdım. Akbank'tan 1 hafta içinde mesaj geldi ve para sıkışması talebimin olumsuz yanıtlandığı söylendi.


Tekrar aradım müşteri hizmetlerini ve tekrar talep açtırdım yine olumsuz sonuçlandı. Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda Ç.. Hanım müşteri haklarına şikayet etmemi söyledi ve ben bu 50 Liranın faizini ödüyorum. 9 gündür Akbank'ın hatası yüzünden bir çözüm rica ediyorum. Sahte para ya da para yatırmadan para koparmaya çalışan bir insan değilim kamera kayıtları vs. incelenerek paramın iadesini istiyorum.

Tuğan Tuğan 669 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları