21 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10690882

Akbank Para Çekilmiş Banka Matikten Ama Para Almadım!

Antalya Kaleiçi'nden, 19/07/18 tarihinde, saat 01:04'te, Akbank bankamatik den para çekecektim ama iptal edip kartımı geri istedim ve kartım geri geldi. Yani param'da çıkmadı. Sadece kartım çünkü işlemleri iptal ettim. Bugün banka hesabımdan (C** A*** hesabımın ismi) 179,25 avro çekilmiş, ya aldığınız paramı geri gönderin veya kamera görüntülerini gönderin ispat olarak. Fransız'im ve şu anda Fransa'dayım. İsmim I** Ç**.

İrene İrene 208 Okunma

Cevaplar

  • İrene24 Temmuz 2018

    Benim bankam size ulaşabilmek için uğraşıyorlar ama uzun sürebilir dediler çünkü Antalya Akbank'da fransızca konuşan yokdur diye bir de anlaşmaları için 15 gün sürer dediler, kamera kayıtlarını gönderin veya para çekilmediği için bankamatikde kalan paramı hesabıma geri gönderebilirsiniz.

  • Akbank Temsilcisi21 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler