Akbank Pandemi Döneminde Haksız Kredi Kartı Aidatı Alıyor.

Simay Simay10 Ağustos 09:32

Sonu 4713'le biten Wings kredi kartıma, Akbank tarafından kredi kartı aidatı yansıtılmış. Normalde, başvuru yapınca hemen iade edilen, ve kanuna aykırı olarak yansıtılan bu tutar, nedense şimdi iade edilmemekte, müşteri hizmetleri işi zora koşmakta.

Şu geçirdiğimiz pandemi döneminde, her banka bir şekilde halka yardımcı olup, çeşitli borç erteleme vs işlemleri yapıyor. Akbank bunların hiçbirini yapmadığı gibi, bir de insanların zor durumlarından faydalanarak, fırsatçılık yapıyor. Zaten bu yüzden BDDK'dan para cezası da aldılar. Şimdi de bu cezayı, müşterilerinden mi çıkarmaya çalışıyorlar.

Pandemi döneminde, ne dışarı çıkıp puan kullanabildik ne de yolculuk yapıp mil kullanabildik. Teknik olarak Wings kartın, Free karttan bir farkı yoktu. Dolayısıyla, verilmeyen hizmetin karşılığı alınmamalı.

İlgili kart aidatının iptalini istiyorum. Aksi takdirde, Wings kartımı iptal ettireceğim ve tüm yatırımlarımı başka bir banka üzerinden sürdüreceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Simay 11 Ağustos 11:54

Otomatik cevaplarla çözümlenecek bir konu değil bu. Müşteri hizmetleri hala konuyla ilgili benimle iletişime geçmedi. En kısa zamanda sorunuma bir çözüm bulunmasını istiyorum. Aksi takdirde, 15 yıllık müşterinizi kaybedeceksiniz.

Akbank Logo Akbank 10 Ağustos 09:32

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler