02 Mayıs 2013 #1774104

Akbank Otomatik Ödeme Talimatında Olan Fatura Ödenmedi!

9216*** müşteri numaralı Akbank müşterisiyim. Yaklaşık 1 senedir Kayseri Gaz şirketine ait faturalarımı Akbank aracılıyla otomatik talimatla ödemekteyim. Ancak mart 2013 tarihine ait faturam ödenmedi ve akabinde şirket doğalgazımı kesti. Ödenmesi gereken tutar 24 TL, kesintiden dolayı açma kapama parası 29 TL. Kredi kartımda yeterli miktarda limit bulunmasına rağmen faturam ödenmemiştir.


Yaklaşık 4-5 kez 444 25 25 numaralı hat üzerinden müşteri temsilcisiyle iletişim kurdum ve internet üzerinden bankaya yazdım dönüş yapılacağı söylendi 10 gündür hiç bir kişi bu konu ile alakalı geri dönüş yapmadı. Akbank'ın içinde bulunduğum maddi ve manevi zararı nasıl ve ne zaman ödeyeceğini merak ediyorum.

Atakan 30 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön