24 Ocak 2014

Akbank Otomatik Ödeme Talimatına Rağmen İşletim Ücreti Aldı

2013 yılında hesabımı bana sordular ticari hesap yapalım çek verelim eksi bakiye açalım dediler. hepsini reddettim. Hesabım ticari hesap yaptılar, ticari hesap olmadan önce 2 adet otamatik ödeme verin işletim ücreti almayalım dediler. Kendimin ve eşimin cep telefonlarını otomatik ödeme verdim. 2013 nisan ayında ticari hesap yaptılar iki hesabımın ikisinden ayrı ayrı hesap işletim ücreti aldılar.

2013 bitmeden hesabımı kapatmaya daha doğrusu Akbank'la olan ilişkilerimi bitirmek için şubeye gittim. Hesabımdaki tüm paramı çektim hesabımı kapatmalarını söyledim. Şuan hesap kapayamıyoruz dediler. 2014 ilk haftalarında para yatırdım havale yapmak için hemen hesaptan 72 tl işlem ücreti aldınız. İadesini istiyorum.

Ömer 33 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön