26 Haziran 2015 #3333099

Akbank Otomatik Ödeme Talimatım Olduğu Halde Hesap İşletim Ücreti Kesildi

Maaş müşterisi olduğum için hesap işletim ücreti alınmaz dedikleri dolar hesabımdan işletim ücreti aldılar ve geri ödemesi için 2 adet otomatik ödeme talimatı vermemi istediler. Otomatik ödeme talimatı verdiğim halde yeniden hesap işletim ücreti kesildi.


Şimdi de sebep olarak bir adet faturanın bir ay ödenmemiş olmasını gösteriyorlar. Ben zaten otomatik ödeme talimatı vermişim bir de her ay ödendi mi diye kontrol etmemi istiyorlar. Eğer geri ödeme yapılmazsa, dolar hesabımı kapatarak maaşımı da aldığım gün başka bankadaki hesabıma aktaracağım. Müşteri bu kadar mağdur edilemez.

Merve 157 Okunma

Cevaplar

 • Merve21 Temmuz 2015

  Söylediğim şekilde tüm kartlarımı ve maaş hesabı dışındaki hesaplarımı kapatarak maaşımı da aldığım gün başka bankaya taşımaya başladım. İnşallah birçok kişi bunu yapar da hırsızlıklarının az da olsa cezasını çeker Akbank.

 • Akbank Temsilcisi01 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 26/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Merve29 Haziran 2015

  Otomatik cevaptan başka bir şey gönderilmedi.

 • Akbank Temsilcisi26 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön