19 Nisan 2013 #1753457

Akbank Otomatik Ödeme!

Elektrik otomatik talimatı verdim. aradan iki ay geçti bana fatura geliyor ama internet şubesinde görünmüyor ve buna mukabil ödenmiyor. iki kez aradım ilkinde müşteri temsilcisi kurum bize yansıtmadığı için görünmüyor diyor böyle bir fatura yok diyor. Fatura elimde son ödeme tarihi belli.


İkinci müşteri temsilcisi böyle bir referans numarası kayıtlı değil diyor. ben iyi bakın var ben görüyorum dediğimde evet varmış mesai saati sonunda otomatik ödenir dedi. maalesef ödenmedi. bir sorun varsa düzeltin.ödenmeyen fatura için gecikme faizini kim ödeyecek.bir de komisyon alıyorsunuz ya da hesap işletim ücreti önce elemanlarınız işi yapsın mağdur etmeyin ondan sonra ücret alın.

Sinan 59 Okunma

Cevaplar

  • Sinan26 Nisan 2013

    otomotik ödeme talimatı konusunda daha önce buradan şikayet yazdım çözüleceği konusunda otomotik yanıt haricinde bir işlem yapılmadı ve çözülmedi.bugün müşteri temsilcisini aradım şuana kadar 3 müşteri temsilcisi ile görüştüm hepsi konu ve bilgi eksikliği ile donatılmış laf cambazlığı ile karşısındaki oyalamak geçiştirmek üzere konuşma yapmakta.müşteri temsilicisi firma yansıtmadığı için ödenmiyor diyor. bu benim sorunum değil ki, siz ne diyorsunuz otomatik ödeme talimatı verin buradan biz tahsil edelim. firmanın yansıtıp yansıtmaması sizin sorunuz ve çözümü de size ait. otomatik ödeme talimatı verdiysem neden tahsil edilmiyor. faturayı ben gidip ödüyorum.

  • Akbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön