07 Eylül 2013 #1998895

Akbank Onaysız Hesap Açmış!

Akbank Korkuteli Şubesinin müşterinin . Herhangi bir imzası yada onayı olmadan ticari hesap açması ve bu konuda mağdur olmamız nedeniyle Akbank'ı şikayet ediyoruz . Müşteri temsilcilerinin de bu hesabı kapatma noktasında yardımda bulunmaması nedeniyle, daha fazla zarara uğramamak için Cumhuriyet Başsavcılığına başvurmayı düşünüyorum .


Lütfen şikayeti dikkate alınıp gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Denizli'de yaşamama rağmen hiç Korkuteli ile ilgim yokken , bu hesabın açılması nedeniyle ve herhangi bir işlem yapılması halinde doğacak zararlardan endişemi belirtmek isterim.

Abdullah 19 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön