11 Ekim 2016
Yorum Yap
#6656749

Akbank Onaysız Çıkarılan Kredi Kartı!

Az önce hizmet biriminizden Axess kart başvurumun kabul olduğuna, kartın gönderileceğine dair bir e-mail aldım (takip numarası - ref:1001668418218). Size herhangi bir kredi kartı başvurusu yapmadım. Bu başvuruyu kimin, nereden, ne şekilde ve ne zaman yaptığına dair bilgileri ve bu kartın bana ulaşmadan iptal edilmesini sizden derhal talep ediyorum.


Bu bilgiler ve durum ile ilgili açıklama en kısa sürede bana ulaşmazsa kurumunuz sorumlu varsayılacak, onayım olmadan çıkarılan bu karttan dolayı kredi kartları kanunu madde 8'e göre (madde 8 - kart çıkaran kuruluşlar, talepte bulunmayan veya sözleşme imzalamayan kişiler adına hiçbir şekil ve surette kart veremezler). Hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır.

Dağhan 543 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler