11 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1792509

Akbank Onaylanan Kredi Yok Oldu!

09.05.13 tarihinde internet şubesinden acil nakit ihtiyacım için 4000 tl krediye başvurdum. Yaklaşık 1 saat sonra Akbank merkezden aradılar bilgilerimi alıp bağlı olduğum Antalya/Belek şubesine gönderdiler ve bana olumlu veya olumsuz olarak geri döneceklerini söylediler.


1 saat sonra Belek şubeden A. hanım aradı, kredimin onaylandığını söyledi. Ertesi gün kredimi kullanmak için şubeye gittim, ancak A. hanım öyle bir kredi olmadığını söyledi ve beni aradığını hatırlamadı. daha sonra m.hizmetlerini aradım oradan da ekranlarında görmediklerini ve yardımcı olamayacaklarını söylediler. Müşteriye saygı ve verilen değer sıfır. Herşey reklamlardaki gibi olmuyor maalesef..

Serhan 428 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları