10 Ekim
#12751054

Akbank Onaylamıyor

Kredi kartı başvurunuz için teşekkür ederiz. Gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartı başvurunuz bankamız kriterlerine uygun olmadığından değerlendirilememiştir.


Bankanıza yıllardır onlarca başvuru yapmama rağmen kart talebim onaylanmadı. Daha önce bankanızdan kredi kullandım, yıllardır arti para kullanıyorum kredi kartı başvurum hep reddedildi.
Sorunsuz ödemeler başka banka da hazır kredilerim olmasına rağmen de kredi kartım onaylanmamıştı.Şimdi birkaç ay geciktirme olunca zaten hiç onaylamazsınız. Tek banka ve tüm ürünleriyle Akbank ile çalışmak istiyorum.Lütfen 1 TL'de olsa bir onaylayın. Bir yerde sorun var ama nerede?

Sinan Sinan 459 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları