10 Şubat 2014 #2285828

Akbank Onaylamadığım İşlem İçin Yapılmış Gibi Arandım!

Bugün 08502650335 numaralı telefondan arandım ve Kendisini Akbank Sağlık Sigortaları Genel Müdürlüğünden aradığını söyleyen bir bayan 2013 yılında bir sağlık sigorta ödeme talebiniz olmuş bununla ilgili mart ekstranıza 2500 tl yansıyacak bunu indirimli olarak onaylamam halinde 950 TL'ye çekeceklerini bildirdiler.


Bende 2013 yılında ne sigorta ne sağlık hizmeti aldığımı söyledim. Karşımdaki kişi bana ekranımda bu hizmeti aldığım görünmekte sizi bunun için aradım diye karşılık verdi. Bende nereden hangi tarihte hangi firmadan almışım bu hizmeti şeklinde sorular yönettim.


Aldığım cevaplar laubali şekilde ben ekrandaki talebi görüyorum sadece şeklinde idi benim böyle bir talebim sigortam olmadı.

Mehmet 176 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön