23 Eylül 2013 #2026383

Akbank Onayım Olmadan Hesabımı Kapatmış!

Akbank Nalçacı Şubesinde hesap açtırdım. Maaşım yatacaktı ama para hesabıma yatamadı. Neden çünkü bu hesap kapatılmış. Kim kapatmış? Büsan Şubesindeki E**** hanım. Neden bilinmiyor. Benim iznim olmadan nasıl hesabım kapatılır hemde maaş hesabım şirket yatırdım diyor ne olacak şimdi? Bu arada Siirt şubesinde ticari hesabım var onuda dilekçe yazıyorum arıyorum bir türlü kapanmıyor.


Bu nasıl iş? Kullandığım hesap iznim olmadan kapatılıyor. Kullanmadığım defalarca kapatılması için dilekçe yazdığım hesap kapatılmıyor. Şimdi ne olacak diyorum yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar. Ne olacak E****hanımın dalgınlığı yüzünden bizim 3 aylık çalışmamız emeğimiz havaya uçtu. Bu kadar basit.

Gülsen 41 Okunma

Cevaplar

  • Gülsen10 Ekim 2013

    Şikayetim/sorunum hala çözülmedi

  • Gülsen30 Eylül 2013

    Sorun hala çözülmedi. Cevap yazıyorsunuz akbank.com.tr sitemizde yer alan "Bize Ulaşın" linkinden doğrudan bankamıza iletebilirsiniz diye. Evet oradan da yazdım merak etmeyin ama ne arayan var, ne ilgilenen var, ne de cevap veren. sikayetvar'dan yazayım da herkes nasıl bir kurumsallığa ve profesyonelliğe sahip olduğunuzu görsün istiyorum. Siirt şubesindeki ticari hesabım (dilekçe yazmama rağmen) kapatılmadı. Nalçacı şubesindeki bireysel hesabımda bilgim, onayım, imzam olmadan kapatıldı. Biraz daha sorunum çözülemez ise yasal işlem başlatacağım.

  • Akbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön