15 Ocak
#13452959

Akbank Onay Almadan Kredi Kartı Limitimi Yükseltti

Müşteriye telefonla bilgi verilmeden kredi kartı limiti nasıl yükselebilir? 2 bin TL'den 5 bin TL'ye kredi kartı yükselmesi olmuş bilgi ve onay alınmadan. Limiti yükseltiyorlar ki müşteri daha çok kullansın faizle para kazanalım diye düşünüyorlar.


Kredi kartımın limitinin aynı tutara getirilmesini rica ediyorum. Daha fazla para harcamamız için bunu yapıyorsunuz. Ayrıca şu anda müşteri hizmetlerinizi 18 dakikadır arıyorum fakat telefonlara hala cevap veren yoktur.


Bir de kredi kartı işsizlik sigortası denilen bir şey var her ay 25 TL civarı para çekiliyor fakat işsiz kaldık yararını göremiyoruz? Benden bu zamana kadar alınan tutarların geri ödenmesini rica etmekteyim.

Ramazan Ramazan 155 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler