15 Mart 2013 #1687405

Akbank Ölmüş Kişinin Kapatılmış Kartına Aidat İstiyor!

Akbank müşterisi babam 08/02/2012 tarihinde vefat etti şahsına ait olan kredi kartı borcunu üstlendik kartının bloke olduğunu, gişeden ödeme işlemlerini gerçekleştirmemiz gerektiği söylendi. Bizde ödemelerini o şekilde yapıyorduk.Son taksidi mart ayında ödemeye gittiğimizde yıllık kart aidat bedeli ödememiz gerektiği söylendi.


Bu hatanın telafisi için şubeye ve müşteri hizmetleri ile görüştük.Şube müşteri hizmetlerini aramamız gerektiğini,müşteri hizmetleri ise bu hatanın şube ile düzeltilmesini gerektiğini söylüyor. Dilekçe yazdık, ona da bir cevap alamadık.Bankaya ölüm bildirilmiş şahsın kartına yansıtılan bu haksız ücretin telafisi için yardımlarınızı rica ediyorum.

Özlem 30 Okunma

Cevaplar

  • Özlem18 Mart 2013

    Neyi incelemeye aldığınızı merak ettim çünkü;müşterinizin herhangi bir bilgisini sizinle paylaşmadım henüz,otomatik cevap vermeyiniz lütfen.

  • Akbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön