12 Ekim 2016

Akbank Olmayan Posa Para Kesintisi, Hesabı Kapatmama, Kaba Banka Görevlileri

Nisan 16'da adres ve telefon değişikliğiyle şubeye başvurdum ve birkaç güne işlemin yapılacağını söylediler. Aradan haftalar geçti ve telefonla yaptığım görüşmelerde "bugün yarın" cevabı verdiler. En son Temmuz 16'da tekrar bankaya gittiğimde "Siz müşteri hizmetlerini aramalısınız niye aramadınız şimdiye kadar" cevabıyla karşılaştım ve bu cevabı veren kişi Nisan'dan beri bu sorunla ilgili görüştüğüm kişi!


Bu süreçte 4 ay bankadan kaynaklı kullanamadığım posun aylık "düşük ciro" ödemesini kestiler. En son 28 Temmuz 16'da pos müşteri hizmetlerini arayarak artık bu bankayla çalışmak istemediğimi ve posu iptal ettirmek istediğimi ilettim. Sonuçta karşımda lakayt bir temsilciye yarım saat laf anlatmaya çalıştım. 48 saat içinde posun iade alınacağını yasal süreç olduğunu söylediler. Ancak kendi söyledikleri 48 saati aşarak Ağustos ayının ilk günlerinde posu almaya geldiler...

Belkıs 1.226 Okunma

Cevaplar

  • Belkıs11 Kasım 2016

    Aradan bu kadar zaman geçti ve ne yazık ki bir dönüş yapan, şikayeti ciddiye alan olmadı! Gerçekten de müşteri memnuniyetini ne kadar ön planda tuttukları anlaşılıyor.

  • Akbank Temsilcisi12 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Belkıs11 Ekim 2016

    + Aynı bankadan ne yazık ki HGS ürünüm de bulunuyor. Sırf bu sebeple, hesabımı iptal ettirmedim. Ancak hesaba HGS için para yatırdığımda bankanın hala (Ekim16) pos kesintisi yaptığını fark ettim. Ne yazık ki daha önce de aynı olayla karşılaşmıştım ve bu sebeple 2 kez de HGSden ceza yedim. Bankaya giderek bu durumu anlattım ve HGS ve hesap kapatma talebinde bulundum ancak 2sini de iptal edemediklerini, 1 ay beklemem gerektiğini HGS için sadece hesabım aracılığıyla ödeme yapabileceğimi, ancak hesaba yatırdığımda (olmayan) pos için yine para kesileceğini ve bu yüzden fazla para yatırmam gerektiğini söylediler. 1 kez daha HGS cezası yememek adına ne yazık ki olmayan posun aylık ücretini 1 kez daha ödemek zorunda kaldım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön