12 Nisan 2013

Akbank Olmayan Hesaba Ait İşletim Ücreti!

Akbank'ın 1*****61 nolu müşterisiyim. Bankaya ait olan Fish Card sahibiyim ve bu karta yapılmış bir kampanya olan SMS Para ile 500,00 TL verileceğine, geri ödemesinin 3 taksitte olacağına ve masraf olarak da sadece 11,00 TL masraf kesileceğine inanarak bu kampanyadan yararlandım.

Fakat ilgili tutar olan 500,00 TL yi sadece bir Akbank şubesinden alabileceğimi çağrı merkezinden öğrendim ve Küçükyalı-İstanbul şubesine gittim fakat tutarın bana 450,00 TL olarak ödeneceğini, kesilen 50,00 TL nin ise hiç açtırmamış olduğum, haberimin bile olmadığı vadesiz TL hesabına ait işletim ücreti olduğunu öğrendim. Bu tutarı geri istediğimi bankaya yazılı ve sözlü olarak bildirdim fakat bir sonuç alamadım.

Okan 32 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön