20 Ocak 2014 #2245892

Akbank Öğrenciyim Hesap İşletim Ücretimin İadesini Talep Ediyorum!

Öğrenciyim, yaz tatilinde çalışırken Akbank'a maaş hesabım açtırılmıştır. Ancak Eylül ayından itibaren okulum açılmasıyla birlikte işi bırakmış durumdayım hesabımı kullanmamaktayım. Ancak görüyorum ki akrabam tarafından 80 TL gönderilmiş olup bu paranın içinden 56.38 TL 2. yarı hesap işlemleri ücreti adında kesinti olmuştur.


Bana tarafıma maaş kartımı açtırırken bu şekilde bir ücretten tarafıma bilgi verilmemiş olup ve hesabıma maaş yatmamasına rağmen Akbank tarafından da herhangi bir şekilde tarafıma bilgi verilmemiştir. Öğrencilerden herhangi bir kesinti yapılmadığını biliyorum kesilen miktarın iadesini tarafıma istiyorum.

Oğulcan 57 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön