08 Mayıs 2013 #1786628

Akbank Öğlen Açık Ama İşlem Yapmıyorlar!

Akbank Bursa şubesine saat 12.30 gibi adresime ulaştırılamayan kredi kartımı almak için gittiğimde veznedeki personel bu işlemleri yapan arkadaşının öğle yemeğinde olduğunu kendisinin bu işlemi yapamayacağını söyledi. Bu kadar basit bir işlemi yapamayan personelle banka şubesinin öğlen açık olmasının ne anlamı var.


Kredi kartı başvurusu yaparken verdiğim adrese göre en yakın Çekirge Şubesi 5 dakikalık mesafedeyken 1 saat uzaklıktaki Bursa Şubesi'ne neden gönderildi. Oldukça basit olan adresimi bulamayınca neden arayıp tarif alma zahmetine girmediler. Kartın hafta sonuna kadar elime ulaşmaması durumunda kartı hiçbir şekilde kabul etmeyeceğim.

Talha 73 Okunma

Cevaplar

  • Talha12 Mayıs 2013

    Hiçbir şekilde geri dönüş olmadı.

  • Akbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön