04 Ağustos 2014

Akbank Ödenmiş Kredi Taksiti İçin Faiz Aldı

Akbank 36 ay taksitle çekmiş olduğum ihtiyaç kredisinin 30. taksidini de her ay olduğu gibi bu ay da banka hesabına yatırmış olduğum halde hesaba aktardığım parayı ertesi gün gönderdiğim hesaba haber vermeksizin yeniden iade etmiştir. Dekontları elimde mevcut olan ödediğim kredi taksidi için 20 gün boyunca faiz işlemiştir .


20. günün sonunda bana mesaj yoluyla ihtiyaç kredisinin sözde ödemediğim taksidi için 50 TL ceza faiz işlediğini ödemem gerektiği iletildi. Müşteri hizmetlerini 5-6 kez aradım her bir müşteri temsilcisi başka bir müşteri temsilcisine aktardı ve dakikalarca telefonun diğer ucunda bağlanmayı bekledim. Mağduriyetim giderilmez ise hakkımı yasal yollarla arayacağım.

Hatice 1.609 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön