17 Temmuz 2014 #2572311

Akbank Neo Karttan Yıllık Aidat Ücreti Kesti

Ortalama 3 yıldır Akbank ile çalışıyorum. Her işlemine tıkır tıkır para alıyorken birde extradan Kart ücreti almışlar 60 tl! Bununla ilgili sayın Bakan Resmi gazeteye açıklama yapmıştı ama bu Bankaların hukuku taktıkları falan yok maalesef. 60 tl Hesabımdan para almış durumdalar. Yani ''kart aidatı'' ismi altında alınan 6 aylık ücretin ismini ''İşletim ücreti olarak'' değiştirip tekrar devam ediyorlar.


Bu konuyu düzeltmek için iki adet fatura talimatı verin diyorlar otomatik olarak. Yani tüketiciyi köşeye kıstırmak için iyi niyet göstermiş gibi yapıyorlar. Bir an önce bu haksız kazancınızdan vazgeçip zorla kesintiye uğrattığınız hesaplarımızda ki paralarımızı geri yatırın.

Volkan 406 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön