15 Nisan 2013 #1742019

Akbank Neo-BP Kampanya Parasını Yansıtmadı!

Neo-BP 5 sefer 75 TLye 40 tl puan kampanyaya 17 mart saat 10. 20 de msj atarak katıldım ve 6 defa 75 TLlik ayrı günlerde harcama yapmama rağmen, banka 23 martta kampanyaya katıldığımı ve sadece 2 harcama yaptığımı bildirdi. 23 Martta ben bankaya emin olmak için mesaj attığımda kampanyaya kaydınız daha önce alınmıştır mesajı gönderilmişti.


Yani 17 martta katılımım banka tarafından da onaylanıyordu. Zaten 23 Mart bile olsa sonrasında 3 harcama yaptığımı tlf. da görüştüğüm ***** Hanım da kabul etti (2 değil. İtirazıma rağmen ödül parasını yansıtmayan bankadan şikayetçiyim. Wings kredi kartımı iptal ettirdim, zamanla diğerlerini de iptal ettireceğim. (carrefour axess, axess gold ve wings black)

Ali 47 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön