28 Aralık 2013

Akbank Nakit Avans Ücreti Kesti!

10/12/13 tarihinde yanlışlıkla kredi kartımdan 1000 TL nakit avans çektim. Akbank'ı aradım hesabımdan para çekeceğime kredi kartımdan çekmişim,parayı geri yatırmak istiyorum dedim.Bana Hesap kesim tarihini bekle dedi. 26/12/13 de ekstrem kesildi.

Nakit avans ücreti 46.20 tl, Dönem Faizi 14.55 TL kesilmiş. Bankayı aradım durumu izah ettim Nakit avans faizi aylık %3,15 dedim,bana geçmiş dönem borcun vardır veya taksitli alışverişlerin var gibi şeyler söyledi ve telefonu kapadı.

Kartımda taksitli alışveriş yok gelecek dönem yansıyacak bir borç yok!Ekstreyi ödediğim de kart tamamen sıfırlanıyor.Borç sıfırlansa bile onları arayıp ödediğim tutar içinden nakit avansı düşürmem gerekiyormuş.Şaka gibi!

Enez 238 Okunma

Cevaplar

  • Enez10 Ağustos 2015

    Yıl 2015 oldu konuyla ilgili hala geri dönüş olmadı...

  • Akbank Temsilcisi28 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön