17 Ekim 2016 #6710779

Akbank Müşteriye Yanlış ve Tutarsız Bilgi Veriliyor!

Yurt dışı harcamalarını taksitlendirme ile ilgili olarak (kuyum, Telekom ve yakıt hariç) 31 Aralık 2016 tarihine kadar yapılan alışverişleri 3 taksit yapmasıyla ilgili kampanyaya 01.08.2016'da saat 01:11 telefonuma gelen onay mesajı ile dahil oldum. Yurt dışında (Suudi Arabistan) ekstra isimli mağazadan almış olduğum traş makinesi için 79 kartıma çektirdim. Bugün gelen ekstre üzerinde bu alışveriş taksit yapılmamış görülmektedir.


Ayrıca müşteri hizmetler ile bu konuda yapmış olduğum görüşmede "bu kampanya iptal oldu chip paraya dönüştü. Ancak chip paranızda yüklenmemiş" bilgisi verildi. Diğer bir durumda sizin ekranlarınızda borcum 650.20 TL görünürken gelen ekteki ekstre üzerinde 670.50 TL olarak görülmektedir. Kısacası banka taksite bölmediği için beni susturma üzere chip para vereceğiz konusunu öne sürmüştür. Borç bilgisi gelen ekstre ile birbirini tutmamaktadır.

Abdullah 489 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön