27 Ocak 2014 #2258728

Akbank Müşterisinin Sorunu İle İlgilenmiyor

Akbank müşterisi olarak Ankara Dikmen şubesinden aylığımı çektikten sonra eşimle birlikte açtırdığımız ortak hesaba parayı yatırmak istediğimde, kimliğimi göstermeme rağmen bayan memur bize zorluk göstermek için eşimin de kimliğini istedi. Bu uygulamanın anlamsızlığını belirttim. Ortak hesaptan tek tek para çekme yetkimiz olduğu gibi, neden yatırma yetkimizin olmadığını sordum. Memur bayan kabaca ve sekter bir tavırla tartıştı bizimle. Tartışmamız artınca durumu Müdüre ilettik, o da uygulamanın doğru olduğunu söyledi. Doğru bir gerekçe gösteremedi. Banka merkezine sorduğumda bana şubeme gitmemi tavsiye ettiler. Yeniden sorduğumda hiç ilgilenmediler ve yanıtlamadılar.

Kuddusi 67 Okunma

Cevaplar

  • Kuddusi30 Ocak 2014

    Şu ana kadar kimse benimle görüşmedi. "Bize Ulaşın" ı da denemiştim bir sonuç alamamıştım. Bu bankanın ilgisiz yöneticileri müşterinin basit bir sorununu bile çözemiyor. Bu bankanın nezdinde müşterilerin hiçbir kıymeti yok.

  • Kuddusi30 Ocak 2014

    Akbank "Bize Ulaşın linkinden doğrudan bankamıza iletebilirsiniz" diye bana yol gösteriyor. Bu linkten de bankaya ilettim ama kimse soruma açıklayıcı bir yanıt vermedi. Çok kötü yönetilen bu bankaya olan güvenim ortadan kalkmıştır.

  • Akbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön