29 Mayıs 2014

Akbank Müşterisine Sahip Çıkmıyor

Gcextract.com sitesinden kargo ücreti karşılığında siteden G.cSpeed Slim Green Coffee deneme ürünü sipariş ettim 2 adet. Hesabımdan çekilmesi gereken kargo ücreti 19,80 tl tutarında olması gerekirken hesabımdan ayrı ayrı: 199 tl , 10,90 tl ,10,90 tl olarak tutarın çekildiğini öğrendim.
Üstelik de hiçbir ürün ve hizmet karşılığı alamadım.

Kredi kartı ile internet üzerinden alışveriş yaparken hesabımın güvenliğinin Akbank tarafından korunması gerekmiyor mu? Banka olarak eğer bu sizin sorumluluğunuz değil ise bir kez alışveriş yaptığımız siteler daha sonra istedikleri gibi bizim onayımızın dışındaki tutarları hesabımızdan tahsil etme hakları olur.

Halil 666 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön