17 Temmuz 2013

Akbank Müşterilerine Eşit Muamelede Bulunmuyor!

15. 07. 2013 tarihinde Gazi Üniversitesi Kampüs Akbank şubesine gittim. DASK Sigorta poliçelerini yenilemek üzere gittiğimde personel arkadaş uyanamamış olsa gerek bir şekilde ekranı açma zahmetinde bulundu "açmıyor" dedi, gönderdi, "öğleden sonra" dedi, olmadı "bugün git yarın gel" oldu.


Yarın gittiğimde ekran yine açmadı ama hocalardan gelen olduğunda orada bekleyip görüyorum, hepsinin işlerini telefonla falan hallederek bir şekilde işleri bitiyor. Çok ilgi gören kişiler para veriyorsa bende para veriyorum. Valla ben para istemedim. Bir şey rica ediyorum, sadece insanlara eşit davranılsın.

Volkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön