26 Nisan 2014

Akbank Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum!

Günlerdir Akbank'ı arıyorum müşteri temsilcinizle görüşmek mümkün değil. Şuan saat 00:01 yarım saattir bir elim telefonda diğer elim ile bu şikayeti yazıyorum. Arayıp memnuniyetimi sağlamaya sakın çalışmayın, amacım şikayeti okuyanlara yardımcı olmak.


4440072 Akbank Private Banking Telefon Numarası ile ulaşmayı denedim yok, 08502222525 denedim yok, kayıp çalıntı kart bildirimi ile ulaşmayı denedim yine beklettiler.


En son kendi telefonumu sistem tanıdığı için, eşimin telefonu ile kredi kartı işlemlerinde 9 # tuşlayıp, şifre istediğinde 9 ### tuşlayarak "hatalı giriş yaptınız" uyarısından sonra muhatap bulabildim.

Bedri 122 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Nisan 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön